портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Загальнонаціональна хвилина мовчання

Опубліковано 20 вересня 2023 року, 09:00

Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Донецька ОВА та платформа Меморіал згадують загиблих захисників з Донеччини.

6 березня 2022 року в районі населених пунктів Михайлівка й Архангельське на Миколаївщині загинув 54-річний військовий льотчик Ігор Пазич. Під час виконання бойового завдання гелікоптер Мі-8 українських захисників було збито російськими окупантами.

Ігор народився в Донецьку. Обрав для себе шлях військовослужбовця. У 1988 році закінчив Ленінградське військово-технічне училище. Після випуску присвятив життя військовій авіації. Згодом також здобув вищу освіту у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». У вільний час любив грати в теніс.

На момент повномасштабного російського вторгнення офіцер служив у 18-ій окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського Сухопутних військ ЗСУ. Був бортовим авіаційним техніком-інструктором.

За успішне виконання бойових завдань капітан Пазич був нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ і ІІ ступенів. Другим – уже посмертно.

«Тато був люблячим чоловіком і дідусем. Надійною опорою і підтримкою для сім'ї. До своїх професійних обов'язків ставився дуже відповідально, постійно розвивав свою професійну компетентність, навчався новому, отримував додаткову освіту. Тому на службі він був одним із кращих фахівців. Як інструктор, допомагав молодим курсантам опановувати справу борттехніка», – розповіла донька загиблого Анастасія.

Поховали офіцера на Алеї Героїв Сухоярського кладовища у місті Біла Церква на Київщині.

В Ігоря залишилися мама, дружина, донька, інші рідні, друзі та побратими.

З 24 лютого росіяни вбили 1711 мирних жителів Донеччини, поранили ще 4146. Кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі достеменно невідома.

Пам’ятаймо!