22 січня День Соборності України - символізує єдність України та багатьох поколінь українців, які виборювали Соборність і Незалежність нашої держави. З метою вшанування пам’яті людей, які виступили на захист демократичних цінностей, мешканці Маріупольського пансіонату для ветеранів війни та праці № 2, разом з представником Української церкви отцем Олексієм, провели молебень.
У цей день мешканці пансіонату віддали шану подвигу та патріотизму людей, які відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Разом з цим, для мешканців пансіонату було проведено тематичну лекцію про героїчне минуле й сьогодення українського народу, за допомогою примірників сучасного видавництва.
![](/storage/app/thumbnails/102/809/e6e/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3b5/e91/0f4/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/040/c6e/b7e/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/efa/caa/44d/6_820x360.jpg)