Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін проінспектував хід будівництва Центру безпеки громадян Очеретинської селищної територіальної громади.
В Центрі безпеки будуть виконувати функції за призначенням представники поліції та робітники ДПРЗ-15 Головного управління ДСНС України у Донецькій області.
Вартість будівництва за проєктом складає 18 142,99 тис. грн. Будівельні роботи на об’єкті було розпочато влітку 2020 рокую
Минулого тижня здійснювалися роботи з оздоблення внутрішніх службових приміщень, розроблення ґрунту для улаштування щебеневої основи для покриття ФЕМ, а також зрізання та переміщення ґрунту по території Центру. Усі інші роботи наразі виконано.
Орієнтовний термін завершення робіт – серпень 2021 року.
![](/storage/app/thumbnails/f68/2ca/809/DSC_0951_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5d4/e25/b0d/DSC_0911_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e6/ff7/f63/DSC_0931_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eee/a75/00e/DSC_0932_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b5/aa3/4a7/DSC_0939_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/40b/d1b/4ba/DSC_0935_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/892/81b/1b1/DSC_0941_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c6/73c/521/DSC_0948_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/043/861/ffa/DSC_0968_820x360.jpg)