Послугами оздоровлення та відпочинку у Донецькій області на сьогодні охоплено майже 18 тисяч дітей.
В поточному році 11 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку здійснюють свою діяльність, ними охоплено близько 10 тисяч дітей.
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна з робочою поїздкою відвідала Маріупольський район, де ознайомилась з роботою дитячих закладів оздоровлення та відпочинку «Сонячний» (с. Юр’ївка) та «Юний моряк» (Урзуф).
Метою поїздки був детальний аналіз поточного стану організації оздоровлення та відпочинку у дитячих закладах з метою внесення раціональних пропозицій щодо вдосконалення їх роботи.
Під час відвідування дитячих закладів Юлія Костюніна відзначила наявність ефективної організації оздоровчого процесу, змістовного та різноманітного дозвілля, розважально-освітніх програм, конкурсів, спортивних змагань, квестів, майстер-класів та потужне матеріальне оснащення дитячих закладів.
Діти із захопленням поділились з Юлією Костюніною неймовірними враженнями та яскравими емоціями, які вони отримали під час оздоровлення.
![](/storage/app/thumbnails/c11/151/47a/IMG-20210816-WA0007_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6d4/2f4/bee/1-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/694/7ee/289/img-20210816-wa0000-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bac/364/21f/IMG-20210816-WA0006_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b7/fda/ac1/IMG-20210816-WA0005_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/256/c94/22b/IMG-20210816-WA0000_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b5c/527/318/IMG-20210816-WA0008_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/26f/440/1e8/IMG-20210816-WA0009_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c99/5e9/3f6/IMG-20210816-WA0012_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ee5/c20/496/IMG-20210816-WA0016_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d3d/d28/191/IMG-20210816-WA0013_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6ef/e00/a6e/IMG-20210816-WA0010_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/39e/3e7/fcf/IMG-20210816-WA0025_820x360.jpg)