Співробітники ДСНС України, залучені до відновлення пошкодженого внаслідок російської агресії житла у Гранітному та інших населених пунктах Волноваського району, отримали нагороди та символічні подарунки від Донецької облдержадміністрації, ГУ ДСНС України у Донецькій області, командування Операції об’єднаних сил та органів місцевого самоврядування.
Двадцять рятувальників з Львівської області два місяці працювали над відновленням житла, яке було пошкоджене внаслідок обстрілів з боку російських військ.
«Від імені голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка щиро дякую кожному з вас за сміливість та величезний внесок у відновлення мирного життя наших громадян. Проведена величезна робота, і наступного року ми будемо її продовжувати. На жаль, через останні події у Гранітному вам особисто довелось дізнатись, що таке обстріли, і частину робіт не вдалось завершити. Ворог не дотримується режиму припинення вогню, а ризикувати життям співробітників ДСНС ми не можемо. Як тільки буде отриманий режим «тиші», ми одразу завершимо відновлення усіх запланованих будинків», - зазначив заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін під час урочистого заходу.
Нагадаємо, під час цієї ротації підрозділи ДСНС коштом матеріального резерву Донецької області відновили близько 420 житлових будинків, всього ж протягом 2021 року відновлено понад 800 будинків у населених пунктах вздовж лінії розмежування.
![](/storage/app/thumbnails/958/5af/9d4/photo1635502979-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/260/8f1/e7a/photo1635502979-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/28d/154/f90/photo1635502979-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/148/95f/ed3/photo1635502981-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6c6/9c9/9e9/photo1635502979-4_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/0f7/142/f64/photo1635502979-5_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b33/d32/07e/photo1635502979-7_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b04/c57/1d4/photo1635502979-8_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e21/2cd/aff/photo1635502979-9_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/058/823/751/photo1635502981-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/74b/21a/b88/photo1635502981-3_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/6cc/977/6e9/photo1635502981-2_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/38d/1fe/2a1/photo1635502981_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/e0d/4bf/20d/photo1635502979_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/a18/f83/dd0/photo1635502981-5_820x360.jpeg)