портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На Донеччині відкрили перші мультифункціональні спортмайданчики за програмою «Здорова Україна»

Опубліковано 29 жовтня 2021 року, 15:18 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Селидівська громада стала першою на території Донецької області, де з’явилися мультифункціональні спортивні майданчики, збудовані в рамках президентської програми «Здорова Україна».

29 жовтня на урочисте відкриття нових локацій для проведення оздоровчої рухової активності завітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівництво Селидівської міської ради та Покровської райдержадміністрації, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, директор Донецького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко.

«Програма «Здорова Україна» є потужною ініціативою Президента, спрямованою на те, щоб зробити здоровий та активний спосіб життя трендом у нашій країні. Донецька область до кінця 2021 року має отримати 150 нових мультифункціональних майданчиків, які облаштують завдяки комплексному фінансуванню: 80% коштів виділяє держава, по 10% – область та громади. Як результат – регулярні фізичні заняття будуть доступні мешканцям різних громад, усім категоріям населення без виключення», - зазначив Вадим Філашкін. Для організації регулярних тренувань селидівців він вручив координатору «Активних парків» брендовану сумку зі спортивним обладнанням.

Відтепер всі охочі можуть зміцнювати здоров’я на сучасних майданчиках, розташованих у місті Селидове по вулиці Карла Маркса, 8, у смт Цукурине - по вулиці Центральній, 10а та в місті Українськ - по вулиці Тараса Шевченка, 30.

Кожен мультифункціональний спортивний майданчик у рамках програми «Здорова Україна» зроблено за єдиною моделлю – з гумовим покриттям розміром 140 кв. м і такими елементами: спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, лавка з упором для пресу, упор для віджимання, бруси для віджимання подвійні, турнік потрійний, тумба для стрибків, рукохід-драбина, інформаційний стенд з QR-кодами.

Планується, що цьогоріч з’являться 150 таких майданчиків у 32 громадах Донеччини. Наразі в роботі є 96 локацій: основи для встановлення обладнання готуються в Краматорській, Маріупольській, Дружківській, Бахмутській, Слов’янській, Костянтинівській, Авдіївській, Мирноградській, Лиманській, Соледарській, Нікольській, Курахівській, Сіверській, Часовоярській та Черкаській громадах. Тренажери наразі встановлюються на двох майданчиках у Авдіївці та одному майданчику в Краматорську.

Інші новини за темою