портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Злата Дячук зі Слов’янська – бронзова призерка чемпіонату Європи з пара пауерліфтингу

Опубліковано 16 березня 2026 року, 15:15 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу
Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу піднімає вагу
Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу разом з тренером
Попередній слайд
Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу піднімає вагу Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу разом з тренером
Наступний слайд
Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу

У столиці Грузії Тбілісі відбувся відкритий чемпіонат Європи з пара пауерліфтингу, що зібрав 196 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату із 27 команд.

Від Донеччини в складі збірної України участь у змаганнях взяла Злата Дячук – майстер спорту України, вихованка Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, представниця Слов’янської територіальної громади.

У ваговій категорії до 79 кг серед жінок Злата посіла 4 місце за найбільшою піднятою вагою у жимі лежачи –  94 кг у програмі змагань «Best», та здобула бронзову медаль за сумою трьох спроб – 184 кг у «Total».

Наставником спортсменки є заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Ігор Котляров.
Злата Дячук з медалями

Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу піднімає вагу Злата Дячук на чемпіонаті Європи з пара пауерліфтингу разом з тренером