Сьогодні делегація Донецької ОДА на чолі з заступником голови Донецької облдержадміністрації Олександром Шевченком зустрілась з очільником міста Кам'янець-Подільський Михайлом Посітком.
Під час зустрічі обговорили питання, пов'язані з релокованими комунальними закладами Донеччини, їх функціонуванням на Хмельниччині, зокрема КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця» та Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації «Смарагдове місто». Також обговорили поточну складну військову ситуацію в Донецькому регіоні й нові виклики, які доводиться долати.
До речі, в місті вже другий рік поспіль реалізується проєкт з оздоровлення та реабілітації дітей Донеччини. Хлопці та дівчата з різних куточків регіону мають можливість безплатно відпочивати протягом місяця. Зараз в межах зазначеного проєкту в Камянець-Подільському знаходяться діти з Мирноградської громади.
Олександр Шевченко подякував адміністрації міста за допомогу та всебічну підтримку донеччан на Кам'янець-Подільській землі.
![](/storage/app/thumbnails/81c/d8d/bfb/20240730_101630_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9d7/f64/e17/20240730_101705_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6dc/834/1e1/20240730_101717_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6e4/289/e75/20240730_102051_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/791/eab/4f6/20240730_102126_820x360.jpg)