портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів
Розпорядження голови ОДА від 03 червня 2019 № 556

Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів

Зареєстровано

в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області

19 червня 2019 року за № 189/2902

Уповноважена особа органу

державної реєстрації

Ю.В. Могильний


Відповідно до статей 4, 5, 9, 13, 16 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», статті 78 Бюджетного кодексу України, Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19 (із змінами), керуючись статтями 17, 18, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого підприємництва на території Донецької області:


1. Затвердити порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів, що додається.

2. Рекомендувати виконавчим органам міських рад, рад об’єднаних територіальних громад, райдержадміністраціям, військово-цивільним адміністраціям забезпечити:

1) всебічне і об’єктивне інформування суб’єктів малого підприємництва про можливість взяти участь у конкурсних відборах на отримання фінансової підтримки на реалізацію проектів за рахунок коштів місцевих бюджетів;

2) співфінансування, в межах фінансової можливості місцевих бюджетів, проектів суб’єктів малого підприємництва –  переможців конкурсних відборів на отримання фінансової підтримки на реалізацію проектів.

3. Юридичному управлінню облдержадміністрації (Погребняк) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Донецькій області в установленому порядку.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент економіки облдержадміністрації (Чурікова), контроль – на першого заступника голови облдержадміністрації Вілінського Є.С.