портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

80 тисяч жителів Донецької області отримали допомогу від Червоного Хреста на загальну суму понад 2 млн грн у першому півріччі нинішнього року

Опубліковано 09 жовтня 2019 року, 17:38 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Сьогодні про це говорили на зустрічі голови Донецької ОДА Павла Кириленка з генеральним секретарем Німецького Червоного Хреста Крістіаном Ройтером, головою місії Люксембурзького Червоного Хреста в Україні Володимиром Петровим та генеральною директоркою Національного Комітету Товариства Червоного Хреста в Україні Лілією Білоус.

Представники організацій зазначили, що мають ресурси і плани не лише продовжувати гуманітарні програми, розпочаті на Донеччині, а й впроваджувати нові. Йдеться про підтримку людей, які постраждали внаслідок конфлікту, розвиток медицини (як первинної ланки, так і вузькоспеціалізованої), навчання людей для надання першої домедичної допомоги тощо.

Під час зустрічі домовилися, що Донецька ОДА передасть організаціям список потреб, проєктів та програм, які могли б спільно реалізувати.

«Дякую міжнародним організаціям за підтримку України і Донецької області зокрема у нашому прагненні відновити мир, територіальну цілісність країни та подолати наслідки російсько-українського збройного конфлікту», - наголосив  Павло Кириленко.