портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Через аварії на водогонах обмежено водопостачання низки міст Донецької області

Опубліковано 22 липня 2020 року, 09:25

Дві аварії на водогонах призвели до часткового обмеження  водопостачання низки міст Донецької області.  Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Зменшення подачі води по каналу Сіверський Донець-Донбас та Другому Донецькому водогону. Як наслідок - часткове обмеження водопостачання до Костянтинівки, Дружківки, Торецька, Покровська, Часів Яру, Мирнограда, Добропілля, Волновахи та Маріуполя», - написав очільник області.

До таких наслідків призвели дві аварії:  порив на магістральному водогоні діаметром 1400 мм поблизу Слов'янська та  пошкодження внаслідок обстрілу трубопроводу діаметром 2300 мм та 2100 мм від насосної станції третього підйому в районі Торецька.

Порив на магістральному водогоні поблизу Слов'янська стався близько другої ночі на ділянці між 2-м та 3-м підйомом Другого Донецького водогону (ДДВ).

На даний момент триває ремонт пошкодженої ділянки - ремонтники "Води Донбасу" виявили тріщину завдовжки 3 метри вздовж заводського зварювального шва.

Внаслідок проведення ремонтних робіт частково припинено водопостачання міст Костянтинівка й Дружківка, селища Петрівка і двох смт - Щербинівка й Новгородське Торецької міської ради. Усього – 75 401 особа/ 39 720 абонентів.

Пошкоджені в результаті обстрілу ділянки трубопроводів діаметром 2300 мм і 2100 мм в районі Торецька у сірій зоні поки що не ремонтуються. Ремонтники компанії "Вода Донбасу" обстежують місця пошкоджень.