портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина 10-й рік поспіль зустрічає фестиваль «ЗОРЯНІ МАЛЯТА»

Опубліковано 05 квітня 2019 року, 11:37

6 квітня 2019 року в Центрі дитячої та юнацької творчості в Дружківці близько 650 обдарованих дітей Донеччини віком від 3 до 7 років візьме участь у Всеукраїнському дитячому фестивалі «ЗОРЯНІ МАЛЯТА: 10 років успіху - 10 кроків назустріч малюкам», який організовує Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіроньки». Для дітлахів – це можливість показати свої танцювальні та співочі таланти.

Програма ювілейного концерту – це буде феєричне шоу талантів, розроблене за стандартами кращих творчих практик.

Всі учасники Всеукраїнського фестивалю «ЗОРЯНІ МАЛЯТА» отримають приємні подарунки. Це будуть дипломи, медалі, а також тематичні сувенірні сумочки, кожна з яких прикрашена ілюстраціями та веселими віршиками про героїв цьогорічного фестивалю Бемольку та Мажорика.

Окрім 650 дітей Донеччини до заходу залучаються близько 1300 батьків та керівників творчих колективів.

Цьогорічні гості фестивалю – колишні «малята», а нині амбіційні та талановиті юнаки та дівчата, які регулярно приймають участь у Всеукраїнських та Міжнародних проектах і конкурсах.

Проведення фестивалю «ЗОРЯНІ МАЛЯТА: 10 років успіху - 10 кроків назустріч малюкам» стало можливим завдяки підтримці, в тому числі і фінансової, Управління культури і туризму Донецької ОДА. А організаційну роботу взяла на себе команда «Всеукраїнського благодійного фонду «Зірки та зіроньки».

Керівник проекту – Голова правління БФ «Зірки та зіроньки» Олена Некрасова 0501606183, 0672846864