портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Донецька область стала прикладом для інших регіонів України» - Микола Чечоткін

Опубліковано 09 жовтня 2019 року, 12:18 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

У Краматорську відбулось урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Донецькою облдержадміністрацією та Державною службою з надзвичайних ситуацій. Участь у підписанні меморандуму взяли голова Донецької ОДА Павло Кириленко та голова ДСНС України Микола Чечоткін.

«Співпраця ОДА і рятувальників перевірена не лише роками, а й обставинами, завжди екстремальними і часто, на жаль, трагічними. Без рятувальників ми б не змогли відновлювати критично важливих для людей об’єктів - водогонів, газогонів, електромереж, пошкоджених в результаті бойових дій: попереду ремонтників завжди ідуть рятувальники, оглядають і розміновують потрібну ділянку», - зазначив очільник області.

Павло Кириленко також наголосив, що обласна влада спільно з ДСНС продовжує роботу з відновлення житла, пошкодженого внаслідок ведення бойових дій. Так, з обласного бюджету спрямовуються кошти на придбання будівельних матеріалів, а ремонтні бригади ДСНС виконують необхідні роботи. На сьогодні таким чином вже відновили близько 1200 приватних будинків у Мар’їнці, Красногорівці, Авдіївці, Гранітному, Лебединському й інших населених пунктах поблизу так званої лінії зіткнення.

«Декілька років тому саме у Донецькій області був запущений пілотний проєкт зі створення Центрів безпеки. До кінця цього року в області їх буде 14, всього ж ми розраховуємо на 24. Донецька області стала справжнім прикладом для інших регіонів України як лідер у впровадженні Центрів безпеки, їх оснащенності та технічному забезпеченні», - заявив Микола Чечоткін.

Також під час підписання Меморандуму присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять рятувальників, які загинули, виконуючи свій професійний обов’язок.