Донецька облдержадміністрація передала комплекти книг молодіжним центрам та громадським організаціям, які працюють поблизу лінії розмежування.
Книжки отримали дев’ять молодіжних центрів із Сартани, Торецька, Авдіївки, Мар’їнки, Красногорівки і Бахмутського, Ясинуватського і Мар’їнського районів, а також п’ять громадських організацій. У кожному комплекті – понад 40 книжок про історію України, видатних персон та події АТО/ООС.
«Ми дуже раді передати ці книжки вам. В свою чергу, ми отримали їх від «Центру захисту інформаційного простору України», який підпорядкований Міністерству культури та інформаційної політики. Це скарб, який розповідає про визначних українців, найбільші трагедії та досягнення у нашій історії. Дуже не хотілося би, щоб ці книжки не стояли на полицях у офісах, їх мають читати люди», - наголосила начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Донецької ОДА Тетяна Тюріна.
Вона зазначила, що усього облдержадміністрація отримала понад 3400 книжок, з яких понад 1000 отримали сьогодні молодіжні центри та волонтери.
«Тут багато цікавих книжок. Про історичні постаті. Про життя Донбасу та сучасну війну. Думаю, ці матеріали будуть цікаві і звичайним читачам, і краєзнавцям, які зможуть отримати нову інформацію та обговорювати ці книги. Тому я дуже вдячний за такий подарунок», - наголосив керівник Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України Валерій Романько.
Начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Лілія Золкіна зазначила, що отримання сучасної літератури дуже важливо для молодіжних центрів.
«Наразі у кожному молодіжному центрі ми створюємо бібліотеки для того, щоб молодь не тільки читала книжки, але й мала можливість їх обговорювати. Я дуже вдячна керівникам центрів, які і надалі продовжують працювати за будь-яких умов, і сподіваюсь, що ці книжки стануть їм у нагоді», - зазначила вона.
«Ми були одним з найперших молодіжних центрів на лінії розмежування, і зараз до нас приходить не тільки молодь, але й люди старшого віку. Сподіваюсь, ці важливі книжки стануть цікавими для багатьох мешканців нашого містечка. Впевнений, що з допомогою обласної влади ми і надалі будемо розвиватись і вдосконалюватись», - сказав керівник молодіжного центру «Cherdak» у смт Сартана Богдан Дорошенко.
У подальшому передача книг від «Центру захисту інформаційного простору України» продовжиться, їх отримають молодіжні організації з інших міст та районів області.
![](/storage/app/thumbnails/df0/7d7/149/XT3F1484_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/724/978/063/XT3F1480_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/84d/4db/62c/XT3F1478_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/299/24f/be9/XT3F1477_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/562/c74/ad4/XT3F1475_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a8b/c13/391/XT3F1495_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/885/1e2/19d/XT3F1482_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d29/ae6/800/XT3F1476_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/08d/ad5/65b/XT3F1529_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b0e/718/f35/XT3F1515_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bbc/638/14d/XT3F1501_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7eb/d28/355/XT3F1577_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cb6/15b/458/XT3F1545_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0b9/881/415/XT3F1518_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5fa/d15/1c3/XT3F1553_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7eb/d28/355/XT3F1577_820x360.jpg)