Два нові випадки коронавірусної хвороби виявлені у Донецькій області за понеділок, 27 липня. Про це голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
COVID-19 діагностували у двох мешканок Маріуполя у віці 30 та 40 років.
«Епідемія досі триває. Будь-яке послаблення обачності може призвести до поганих наслідків, тож будьте пильними! Дотримуйтесь карантинних обмежень, уникайте скупчень людей, виконуйте гігієнічні рекомендації. Бережіть себе та своїх близьких!», - закликав голова Донецької ОДА.
Усього з початку пандемії на Донеччині на COVID-19 захворіли 852 людини¸ з яких 655 одужали, ще 185 продовжують лікування. Дванадцять випадків коронавірусної хвороби завершилися летально.
![](/storage/app/thumbnails/b13/ec4/c75/XT3F3805_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/75b/3c1/2ff/116335786_758179361597820_2755951015497173122_o_820x360.jpg)