0-800-507-506, 0954633565

Кікбоксери Донеччини здобули «срібло» та «бронзу» на Кубку світу в Італії

Опубліковано 19 червня 2019 року, 10:58 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

З 13 по 16 червня 2019 року в італійському місті Ріміні відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO, де в розділах фул-контакт, кік-лайт, К-1, музичні вправи звання кращих виборювали 2760 учасників із 42 країн.

У складі збірної України, яка включала 49 кікбоксерів, Донецьку область представили два спортсмени з міста Торецьк, вихованці тренера-викладача обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Віталія Лі.

Наталія Мартюхіна провела два бої в розділі К-1 у ваговій категорії 60 кг і, здобувши перемогу над дівчиною з Болгарії, але поступившись росіянці, стала бронзовою призеркою.

Станіслав Данічев у трьох боях в розділі фул-контакт у ваговій категорії 71 кг виявився сильнішим за кікбоксерів з Норвегії, Франції та Прибалтики, але в четвертому фінальному поєдинку поступився представнику Фінляндії та в підсумку здобув «срібло». Відзначимо, що завдяки успішному виступу Станіслав виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Додамо, що всього в активі українців на Кубку світу в Ріміні виявилось 34 медалі (10 золотих, 14 срібних і 10 бронзових), що дозволило їм посісти 7 місце в загальнокомандному заліку.