портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Консультативна платформа «Дія. Бізнес» дає можливість отримувати необхідну інформацію щодо ведення бізнесу в Україні

Опубліковано 17 березня 2021 року, 13:08

Консультативна платформа «Дія. Бізнес»  створена для того, щоб люди змогли отримувати необхідну інформацію щодо ведення бізнесу в Україні.  Про це розповів керівник проєкту «Дія» Мстислав Банік на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

«Насамперед я хотів би розповісти про Центр підтримки підприємців. Це мало тільки дати можливість людині створити бізнес та прибрати блокери на державному рівні. На початковому етапі є людина, яка хоче стати підприємцем, але є ціла купа невідомих для неї аспектів, які чекають на неї під час створення бізнесу, з якими вона не знає, що робити. Це починається від різноманітних дозвільних документацій, особливо, в органах місцевого самоврядування. Я чудово знаю, що велика кількість підприємців, перш ніж почати, думають про те, чи варто їм робити підприємства, щоб потім розбиратися з усіма цими складнощами», - розповів Мстислав Банік.

Він додав, що дуже часто громадяни закривають свій бізнес, оскільки їм важко комунікувати з державою.

«Інша річ, яку треба пам'ятати, що велика кількість бізнесу закривається під час першого року, потім є чекпоїнт — три роки існування бізнесу. Дуже часто це пов'язано з помилками, які людина може допустити під час введення бізнесу, але взагалі дуже складно комунікувати з державою. Таким чином, одним із проєктів всередині «Дії» став «Дія. Бізнес» - це консультативна платформа для того, щоб люди могли отримувати інформацію, починаючи від бізнес-ідей, які вони можуть реалізувати, і закінчуючи довідниками, шаблонами документів і різноманітною консалтинговою допомогою», - додав Мстислав Банік.

Він зазначив, що половина тогорічних ФОПів відкрилася за допомогою порталу «Дія».

 «Ми запустили «Дію». Провели реінженірінг, запустили автозаповнення полів. Тепер для того, щоб людина могла подати заяву на відкриття бізнесу, їй потрібно заповнити всього 10 полів. Всі ті ФОПи, які відкривалися минулого року, половина з них відкрилася, подавши заяву через портал «Дія». Пізніше у нас буде презентація, на якій ми анонсуємо, що ми взагалі приберемо державного реєстратора з процесу відкриття власної справи. Зараз триває розробка автоматичної реєстрації ФОП, тобто ми з процесу подачі заяви виключаємо людину», - заявив Мстислав Банік.