портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Місто Торецьк залишилося без водопостачання через порив на водогоні

Опубліковано 04 січня 2021 року, 14:16

Місто Торецьк залишилося без водопостачання через порив на водогоні «Горлівка-Торецьк» діаметром 900 мм сьогодні, 4 січня. 

За інформацією від КП «Компанія «Вода Донбасу», наразі вода по водогону до міста Торецьк не надходить. Зараз аварійно-відновлювальні бригади Регіонального управління з експлуатації каналу обстежують водовід з боку Горлівки.  Бригади АВР Часовоярського РВУ зможуть приступити до робіт з пошуку можливих пошкоджень після отримання погодження (частина водоводу «Горлівка-Торецьк» знаходиться в «сірій» зоні).

Внаслідок пориву припинено централізоване водопостачання населення м. Торецьк (28 336 осіб), м. Залізне (2 899 осіб), смт Північне (5 768 осіб), смт Південне (750 осіб) та частково с. Щербинівка (170 осіб) всього 37 923 особи.

Торецьк має 2 резервуари питної води, об’ємом по 5 000 м3 кожен, з’єднані між собою, в резервуарах залишилось 2 100 м3 питної води (залишковий об’єм, який неможливо подати по водомережі, становить 2000 м3).

В населених пунктах, в яких припинено централізоване водопостачання, знаходить 18 котелень, на яких мається запас води, теплопостачання населення не припинено.

Від Головного управління ДСНС у Донецькій області за необхідністю буде здійснюватися підвіз води до населення, котелень та об’єктів критичної інфраструктури. Здійснюється моніторинг ситуації та розрахунок необхідної кількості сил та засобів Головного управління у випадку залучення.