портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

На засіданні обласної тимчасової комісії обговорили питання погашення заборгованості з зарплати на підприємствах трьох міст Донеччини

Опубліковано 26 лютого 2021 року, 11:05 , Департамент агропромислового комплексу та земельних відносин

Питання погашення заборгованості з заробітної плати на підприємствах трьох міст обговорили на черговому засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у Донецькій облдержадміністрації сьогодні, 26 лютого.

Засідання обласної тимчасової комісії  відбулося  під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Мороза. 

Були заслухані питання щодо стану погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом КП «Водоканал Вугледарської міської ради» (Вугледар) та Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» (Вугледар). Також учасники засідання заслухали про результати роботи міських тимчасових комісій Вугледара, Авдіївки, Слов’янська.

За результатами заслуховування питань порядку денного засідання надані відповідні доручення керівникам підприємств-боржників, а проблемні питання залишені на контролі голови комісії.