портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Обласний конкурс «Найкращі практики громадського бюджету» у 2019 році

Опубліковано 18 грудня 2019 року, 11:40 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

На виконання розпорядження голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26 листопада 2019 року № 1300/5-19 «Про затвердження Порядку проведення обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2019 році, зареєстрованого у Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 09 грудня 2019 року за № 318/3031, департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації оголошує про проведення обласного конкурсу «Найкращі практики громадського бюджету» у 2019 році (далі - Конкурс).

Метою Конкурсу є зростання громадської активності шляхом популяризації участі громадян у вирішенні питань розподілу коштів місцевих бюджетів та відзначення найкращих практик громадських ініціатив, реалізованих у рамках бюджету громадської участі (громадського бюджету).

Учасники Конкурсу: органи місцевого самоврядування Донецької області, які реалізовували протягом поточного року (до 16 грудня 2019 року) проєкти в рамках бюджету громадської участі (громадського бюджету).

Конкурсна пропозиція повинна містити:

заяву на участь у Конкурсі за формою (додається);

опис проєкту, який реалізовано в рамках бюджету громадської участі (громадського бюджету) (далі – Проєкт);

фото/відео матеріали, які підтверджують реалізацію Проєкту;

згоду автора Проєкту на участь у Конкурсі.

Документи мають бути пронумеровані, прошнуровані, підписані учасником Конкурсу або уповноваженою ним особою та скріплені печаткою, складаються державною мовою та подаються конкурсній комісії у письмовій та електронній формі.

Заяви, подані з неповним переліком документів, не реєструються та повертаються учасникам Конкурсу із зазначенням підстав їх повернення.

У разі усунення виявлених недоліків, учасник Конкурсу до закінчення кінцевого строку подання заяви має право подати її повторно.

Учасники Конкурсу забезпечують повноту і достовірність відомостей, що містяться в документах, поданих до Комісії.

Конкурс проводиться протягом грудня 2019 року та закінчується до 26 грудня 2019 року. Місце проведення конкурсу: м. Краматорськ,
вул. Олекси Тихого, буд. 6.

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення до 24 грудня 2019 року щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 9-00 до 18-00 год. за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації, divp@dn.gov.ua. Додаткову інформацію з питань проведення Конкурсу можна отримати за телефоном: (099) 470-78-35.