портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Поліція Донеччини проводить температурний скринінг громадян, які перетинають межі області

Опубліковано 25 березня 2020 року, 14:28 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з представниками командування ООС та Головного управління національної поліції України у Донецькій області оглянули блок-пост поліції біля села Долина Слов’янського району, де співробітники Національної поліції проводять температурний скринінг осіб, що прибувають до області або залишають її межі.

Заступник очільника області Вадим Філашкін високо оцінив роботу поліцейських.

«Поліція наразі діє за наступним алгоритмом – тривають звичайні перевірки документів та транспортних засобів, разом з тим проводиться температурний скринінг. У разі, якщо у когось виявляють підвищену температуру, людині пропонують підписати згоду на добровільну самоізоляцію протягом 14 днів задля контролю та недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та збереження життя і здоров’я наших громадян», - розповів Вадим Філашкін.

Співробітники поліції отримують від людей з підвищеною температурою тіла письмові згоди у двох екземплярах – один залишається у базі даних поліції, інший передають до департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА. За словами Вадима Філашкіна, це необхідно для того, щоб контролювати стан здоров’я людей та дотримання умов перебування на карантині, і у разі будь-яких ускладнень оперативно надавати усю необхідну медичну допомогу.

Також протягом огляду блок-посту заступник очільника області підкреслив, що всі особи, задіяні у реалізації заходів національного карантину забезпечені особистими засобами захисту та дезінфікуючими засобами, на території блок-посту розміщені інформаційні матеріали з роз’ясненнями щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19, а громадяни, які мають підвищену температуру або ознаки захворювання отримують пам’ятки про самоізоляцію з детальною інструкцією щодо того, як вберегти себе та своїх близьких від можливого зараження.