портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Сергій Натрус звітував громадськості про результати діяльності департаменту екології та природних ресурсів

Опубліковано 29 серпня 2018 року, 18:05

29 серпня в Донецькій облдержадміністрації за ініціативою громадськості та голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця відбулось звітування директора департаменту екології та природних ресурсів Сергія Натруса.  На засіданні він докладно розповів про проведення заходів щодо озеленення території області, збереження водних ресурсів, активної взаємодії департаменту з громадськими об’єднаннями, про фінансування екологічних заходів, що проводяться в Донецькій області, а також розміщення радіоактивних відходів. Зокрема приділили увагу екологічній освіті та вихованню підростаючого покоління, а саме поширенню дитячих книжок «Школа зеленої планети» для факультативних занять в загальноосвітніх навчальних закладах.

Директор департаменту прозвітував щодо матеріального забезпечення екологічних проектів та їх ефективності за 2015-2018 рр. за проханням громадськості.

«У 2015 році згідно Програми економічного та соціального розвитку Донецької області, затвердженої головою Донецької облдержадміністрації, було передбачено 125 заходів, на фінансування яких заплановано 713 млн грн з різних джерел фінансування. Реалізовано за 12 місяців проекти на суму 208 млн грн, що складає 29% від запланованої суми», – зауважив Сергій Натрус.

За його словами, у 2016 році було передбачено 217 заходів, на які було закладено 588 млн грн з різних джерел фінансування. Реалізовано по містам та районам області за 12 місяців 564 млн грн, що складає 96% від запланованої суми. У 2017 році – 156 заходів із закладеним фінансуванням у розмірі 1 млрд 637 млн грн з різних джерел фінансування. Реалізовано 1 млрд 11 млн грн, що складає 62% від запланованої суми. І нарешті, у 2018 році передбачено 105 проектів та 112 природоохоронних заходів, на реалізацію яких заплановано 2 млрд 728 млн з різних джерел фінансування. Реалізовано за півріччя 810 млн грн, що складає 30% від запланованої суми.

Наразі департамент екології та природних ресурсів впроваджує нову Програму погодження з промисловими відходами в Донецькій області на 2018-2020 рр., що дасть змогу вдосконалити систему роботи з промисловими відходами в Донецькій області, забезпечити зменшення обсягів цих відходів, збільшити обсяги їх опрацювання та утилізації, впровадження комплексу заходів щодо вирішення проблем погодження з промисловими відходами.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Інші новини за темою