портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Бахмуті відбулось урочисте підписання контракту в рамках проєкту «Підвищення якості та актуальності професійної освіти для Нової української школи у Донецькій області»

Опубліковано 18 грудня 2019 року, 14:01 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

16 грудня у Горлівському інституті іноземних мов відбулося урочисте підписання контракту в рамках проєкту «Підвищення якості та актуальності професійної освіти для Нової української школи у Донецькій області», який виконуватиметься з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2021 року за фінансової підтримки Європейського Союзу. Завданнями проєкту є покращення умов проживання та роботи студентів і співробітників, впровадження в освітній процес нових цифрових технологій та навчальних матеріалів, удосконалення системи соціальної взаємодії студентів і місцевої громади. Загальна сума гранту складає 750 тис. євро.

На урочистій церемонії контракт підписали заступниця голови Представництва ЄС в Україні д-р Анніка Вайдеманн та директор Горлівського інституту іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» Євгенія Миколаївна Бєліцька.

Зазначений проєкт є інвестицією у розвиток молоді Донеччини, яка демонструє здатність брати на себе лідерську роль у зростанні українського суспільства.