портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Донецькій області почався ремонт мостів та шляхопроводів

Опубліковано 11 березня 2020 року, 17:43 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Служба автодоріг у Донецькій області почала роботи з ремонтів мостів та шляхопроводів на території Донеччини. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. 

«Роботи тривають вже на 5 об’єктах. Один з них - міст поблизу Бахмуту на трасі М-03 (км 708+920). Вчора на ділянці виставили відповідні дорожні знаки, сьогодні приступили до роботи.

Ремонт (загальна вартість якого становить понад 17 млн гривень) здійснює компанія з Ізюму - ТОВ «ВП МОСТ», яка має значний досвід у цій галузі - з 1991 року працює по усій Україні та за її межами», - заявив очільник області.

Також Павло Кириленко наголосив, що у 2020 році Служба автодоріг у Донецькій області планує за рахунок державного дорожнього фонду капітально відремонтувати 7 штучних споруд загальною довжиною понад 302 погонних метри на автомобільних дорогах державного значення. Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької ОДА у поточному році вестиме роботи з капітального ремонту ще на 4 мостах загальною довжиною близько 500 метрів на дорогах місцевого значення.