портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Маріуполі відбулися контрдиверсійні навчання

Опубліковано 14 березня 2019 року, 15:59

Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях у межах операції Об’єднаних сил провела в Маріуполі планові контрдиверсійні та антитерористичні навчання.

У дводенних тренуваннях максимально наближених до реальних умов взяли участь підрозділи регіональних підрозділів СБУ, Збройних Сил України, Нацгвардії, поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, прикордонники, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Головною метою проведення заходів стала перевірка злагодженості міжвідомчої взаємодії в умовах диверсійної і терористичної загрози.   

Учасники навчань відпрацювали алгоритм спільних дій з нейтралізації умовних диверсійно-розвідувальних груп, які за легендою мали вчинити теракти на об’єктах критичної інфраструктури, зокрема на фільтрувальній станції, поряд з телевежею та військовою частиною Нацгвардії, а також на залізничному вокзалі. Силовики СБУ провели оперативно-розшукові, контррозвідувальні та фільтраційні заходи для виявлення та знешкодження одинадцяти умовних диверсантів.

Керівники навчань детально проаналізували кожну фазу операції та відзначили злагоджену роботу всіх задіяних підрозділів.

 

Прес-служба ГУ СБ України в Донецькій та  Луганській областях