портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Увага! Подовжено термін прийому Конкурсних робіт обласного конкурсу пам’яті журналіста Ігоря Александрова «Свобода слова»

Опубліковано 06 листопада 2018 року, 16:31 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Мета Конкурсу - підвищення творчої активності журналістів Донецької області, стимулювання зростання їх професійної майстерності, привернення уваги до проблем громадянського суспільства, зміцнення довіри до засобів масової інформації, мотивування молодих журналістів до пошукової та аналітичної роботи, а також до роботи в жанрі журналістського розслідування, формування у жителів Донецької області поваги до професії журналіста.

До участі в Конкурсі запрошуються журналісти та журналістські колективи друкованих, телевізійних, радійних та електронних засобів масової інформації Донецької області. 

Роботи на Конкурс можуть висуватися як засобами масової інформації,
так і самими авторами. 

Для участі в Конкурсі подається заявка учасника (юридичної або фізичної особи) (згідно з додатком), засвідчена головним редактором або керівником юридичної особи засобу масової інформації, та конкурсна робота. Подавати заявку на участь можна як в одній, так і в декількох номінаціях одночасно.

Термін прийому конкурсних робіт подовжено до 19 листопада 2018 року!

Конкурсні роботи разом із заявкою направляються за адресою: 84306, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, з приміткою «На конкурс «Свобода слова».

Детальніше про участь у конкурсі можна ознайомитися за наступним посиланням: https://dn.gov.ua/ua/npa/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-31-07-2018-948-5-18-pro-zatverdzhennya-polozhennya-pro-oblasnyj-konkurs-pam-yati-zhurnalista-igorya-aleksandrova-svoboda-slova-sered-zhurnalistiv-5bc6610d1114b

Телефон для довідок – Литвинова Ангеліна Олександрівна,
м.т. 0952004259.


Додаткові матеріали

Інші новини за темою