портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Велике будівництво»: у Волновасі на місці будівництва нового стадіону завершено земельні роботи

Опубліковано 25 червня 2020 року, 17:00

Земельні роботи завершені на місці будівництва стадіону у Волновасі, який споруджується в контексті програми «Велике будівництво», започаткованої президентом України Володимиром Зеленським.

 25 червня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали Волноваху та проінспектували будівництво. 

Реалізація проєкту поруч із загальноосвітньою школою №3 передбачає будівництво футбольного поля зі штучним покриттям розмірами 90х60 метрів, бігових доріжок, установку трибуни для глядачів на 264 місця, облаштування роздягалень, душових, санвузлів, зовнішнього освітлення та парковки. Замовником робіт є комунальна фізкультурно-оздоровча установа «Донецький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Наразі на місці будівництва стадіону у Волновасі завершено земельні роботи (сплановано ділянки під бігові доріжки, основу футбольного поля та трибуни), на 40% виконано переобладнання гаражів під роздягальні (зроблено покрівлю, утеплення фасадів, розводку комунікацій), проходять роботи з влаштування щебеневої основи під укладку штучного покриття.

На 2020 рік передбачено кошти в сумі 27303,548 тис. грн., у тому числі 21903,548 тис. грн. – з обласного бюджету, 5400 тис. грн. – з районного бюджету. Підрядником виступає ТОВ «ТБК СХІД», термін завершення робіт – вересень-жовтень 2020 року.

Нагадаємо, у контексті національного проєкту «Велике будівництво» 14 травня було відкрито перший в Україні спортивний об’єкт – крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького» міста Краматорськ. До середини осені 2020 року на території Донецької області мають відреконструювати стадіони у Селидовому і Слов’янську, збудувати «з нуля» стадіон у Волновасі та ще один у Краматорську.