портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Відкритий конкурс № 66 з перевезення пасажирів на приміських і міжміських (крім внутрішньорайонних) внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування в Донецькій області на 78 окремих об’єктах

Опубліковано 07 листопада 2018 року, 16:40

Об′єкти приміських автобусних маршрутів

об'єкту

маршруту

Найменування

кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Кількість

автобусів

Випуски

Інтервал

Періодичність

 виконання

перевезень

(сезонний,

у певні дні

тижня тощо)

Категорія,

клас ТЗ

1

316

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) – Диліївка (ЗА)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

2

390

Дружківка (ЗА Курган Слави) – Новогригорівка (ЗА) через Райське

8

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

3

328

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) – Розкішне (ЗА)

7

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

4

300

Краматорськ (АС) – Миколаївка (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

5+

123

Бахмут (АС) – Соледар (ЗА) ч/з Бахмутське

10

2

2, 3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

120

Бахмут (АС) – Часів Яр (ЗА)

17

3

1, 2, 3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

6+

303

Бахмут (АС) – Клинове (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

304

Бахмут (АС) – Никифорівка (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

305

Бахмут (АС) – Новолуганське (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

306

Бахмут (АС) – Привілля (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

307

Бахмут (АС) – Трипілля (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

7+

279

Маріуполь (ЗА ПК Іскра) -  
Македонівка (ЗА)

7

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

273

Кременівка (ЗА) – Маріуполь (АС-2)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

281

Никольське (ЗА) – Маріуполь (АС-2)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

280

Никольське (ЗА ЦРЛ) – Маріуполь (АС-2)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

8+

270

Шевченко (ЗА) – Маріуполь (АС-2)

3,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

271

Бойове (ЗА) – Маріуполь (АС-2)

3,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

272

Маріуполь (АС-2) – Кальчинівка (ЗА)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

260

Малоянісоль (ЗА) – Маріуполь (АС-2)

3,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

9+

383

Дружківка (ЗА ЦМЛ) –
Костянтинівка (ЗА Центральний ринок)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

267

Дружківка (ЗА Курган Слави) – Новомиколаївка (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

262

Дружківка (ЗА ЦМЛ) – Куртівка (ЗА)

12

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

10+

248

Краматорськ (АС) – Щурове (ЗА)

20

5

1, 2, 3, 4, 5

згідно зведеного розкладу руху автобусів

сезонний

М2А

249

Краматорськ (АС) – Славкурорт (ЗА)

16

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

сезонний

М2А

11

374

Селидове (ЗА) – Сонцівка (ЗА)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

12+

220

Слов’янськ (АС) – Краматорськ (АС)

21

3

1, 5, 6

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

13+

220

Краматорськ (АС) – Слов’янськ (АС)

22

3

2, 3, 4

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

14+

241

Дружківка (ЗА м-н Південний) –
Слов’янськ (АС)

8

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

15

378

Покровськ (ЗА Центр) – Сергіївка (ЗА)

6

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

16+

356

Добропілля (АС) – Зелене (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

357

Криворіжжя (ЗА) – Добропілля (АС)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

358

Добропілля (АС) - Кам'янка (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

17

361

Добропілля (АС) – Ганнівка (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

18

251

Дружківка (ЗА зал. вокзал) –
Новоторецьке (ЗА)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

19

313

Лиман (АС) - Святогірськ (АС)

1

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

20

381

Костянтинівка (ЗА вул. Правобережна) – Дружківка (ЗА ЦМЛ)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

21+

221

Краматорськ (АС) – Дружківка
(ЗА м-н «Південний»)

32

4

1, 2, 3, 6

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

22

376

Гірник (ЗА вул. Шахтарської слави ) – Покровськ  (ЗА зал. вокзал)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

23

375

Селидове (ЗА) – Курахове (АС)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

24

315

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) – Маркове (ЗА)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

25+

379

Слов’янськ (АС) – Краснопілля (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

205

Святогірськ (ЗА Свято-Успенська Лавра) – Cоснове (ЗА зал. станція)

8

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

26

373

Селидове (ЗА) – Максимільянівка (ЗА)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

27+

347

Новоекономічне (ЗА) - Покровськ
(ЗА Центр)

5,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

337

Покровськ (ЗА Центр) - Мирноград
(ЗА шахта ім. Димитрова)

32

4

5,6,7,8

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

343

Покровськ (ЗА Центр) – Гришине (ЗА)

7,5

1

2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

28+

167

Сопіне (ЗА) – Маріуполь (ЗА Стан 3600)

22,5

3

1, 2, 3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

29+

256

Маріуполь (АС - 2) – Мангуш (ЗА)

22

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

269

Маріуполь (АС - 2) – пансіонат «Будівельник» (ЗА)

17

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

сезонний

М3І

282

Маріуполь (АС - 2) – Шевчени (ЗА) через Приміське

11,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

30+

288

Маріуполь (АС - 2) – Захарівка (ЗА)

3,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

266

Маріуполь (АС - 2) – Ялта (ЗА) через Азовське

2,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

257

Маріуполь (АС - 2) – Ялта (ЗА) через
Н. Ялту

4,5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

31+

259

Маріуполь (АС - 2) – Мелекине (ЗА)

13,5

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

264

Маріуполь (АС - 2) – Білосарайська Коса (ЗА)

9

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

1випуск-

постійно,

2 випуск-сезонний

М3І

277

Маріуполь (АС - 2) – Урзуф (ЗА)

9,5

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

278

Маріуполь (АС - 2) – Юр′ївка (ЗА)

11

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

сезонний

М3І

32+

222

Лиман (АС) – Торське (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

222

Лиман (АС) – Торське (ЗА)

2

1

2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

253

Лиман (АС) – Слов’янськ (АС)

1

3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

253

Слов’янськ (АС) -  Лиман (АС)

5

1

2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

224

Лиман (АС) – Терни (ЗА)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

33+

225

Лиман (АС) – Карпівка (ЗА)

3/4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

3 рейси

щоденно,

у певні дні

4 рейси –п’ятниця

М2А

226

Лиман (АС) – Шандриголове (ЗА)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

227

Лиман (АС) – Ямпіль (ЗА)

5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

228

Лиман (АС) – Закітне (ЗА)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

34+

229

Лиман (АС) – Новоселівка (ЗА)

1

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

У певні дні: по робочих днях

М2А

230

Лиман (АС) – Іванівка (ЗА)

2

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

у певні дні:  неділя

М2А

231

Лиман (ЗА Базарна) – Щурове (ЗА)

2

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

у певні дні: субота

М2А

232

Лиман (ЗА Південна сторона) –
Слов’янськ (АС)

6

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

35+

302

Селидове (ЗА) – Новогродівка (ЗА)

12

2

2,3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

36

301

Катеринівка (ЗА) – Костянтинівка
(ЗА вул. Ломоносова) через Торецьк, Нелепівку

6

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

37+

317

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) –
Попів Яр (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

318

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) –
Яблунівка (ЗА) ч/з Голубівку

6

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

319

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) –
Степанівка (ЗА)

6

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

314

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок)  -
Іллінівка (ЗА)

20

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

38+

320

Костянтинівка (ЗА вул. Правобережна) – Іванопілля (ЗА)

7

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

321

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) –
Калинове (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

322

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок)  - Олександропіль (ЗА)

2

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

323

Костянтинівка (ЗА вул. Правобережна) – Катеринівка (ЗА) ч/з Іванопілля

8

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

39+

324

Костянтинівка (ЗА вул. Ломоносова) -  Бахмут (АС)

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

325

Костянтинівка (ЗА Центральний ринок) –
Яблунівка (ЗА)

4/3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

3 рейси у осінньо-зимовий період,

4 рейси у весінньо-літній період

М3ІІ

326

Костянтинівка (ЗА вул. Правобережна) – Часів Яр (ЗА)

4/5

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

4 рейси – у будні дні,

5 рейсів у суботу і недеілю

М3ІІ

40

214

Вугледар (АС) – Волноваха (АС) через Єгорівку

4

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

1-6 рейси – постійно,

7-8 рейси з 01.04-до 01.11

М3ІІ

41

214

Вугледар (АС) – Волноваха (АС) через Єгорівку

3

1

2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

42+

255

Волноваха (АС) – Вугледар (АС) через Володимировку

3

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3ІІ

43

402

Слов’янськ (АС) – Мирне
(ЗА вул. Урожайна)

13

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

44

392

Павлівка (ЗА) – Курахове (АС)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М31

Об′єкти об’єднаних приміських та міжміських автобусних маршрутів

об'єкту

маршруту

Найменування

кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Кількість

автобусів

Випуски

Інтервал

Періодичність

 виконання

перевезень

(сезонний,

у певні дні

тижня тощо)

Категорія,

клас ТЗ

45+

122

Бахмут (АС) – Соледар (ЗА) ч/з Ступки

17

3

1, 2, 3

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

142

Бахмут (АС) – Красна Гора (ЗА)

20

2

1, 2

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М3І

рейсів

Найменування

кінцевих зупинок

Протяжність маршруту

Час

відправлення

Час

прибуття

Періодичність
 виконання
перевезень
(сезонний,
у певні дні
тижня тощо)

Категорія,

клас ТЗ

25/2290-25/2291

25/2292-25/2293

25/2294-25/2295

Бахмут (АС) – Серебрянка (ЗА)

59/16

4-15

7-30

12-30

6-10

8-00

14-30

5-55

7-50

12-50

6-30

8-20

16-10

постійно

М2А

об'єкту

маршруту

Найменування

кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Кількість

автобусів

Випуски

Інтервал

Періодичність

 виконання

перевезень

(сезонний,

у певні дні

тижня тощо)

Категорія,

клас ТЗ

46+

369

Софієвка (ЗА) – Костянтинівка
(ЗА  Центральний ринок)

3

1

1

згідно зведеного розкладу руху автобусів

постійно

М2А

рейсів

Найменування

кінцевих зупинок

Протяжність маршруту

Час

відправлення

Час

прибуття

Періодичність

 виконання

перевезень

(сезонний,

у певні дні

тижня

Категорія,

клас ТЗ

25/2280-25/2281

25/2282-25/2283

Костянтинівка (ЗА вул. Ломоносова)- Святогірськ (АС)

88

6-00

10-50

8-10

18-00

8-05

13-00

10-15

20-10

Сезонний            ( з 1 травня по 30 жовтня)

М3ІІ

Об′єкти міжміських автобусних маршрутів

об'єкту

маршруту

Найменування

кінцевих зупинок

Протяжність маршруту

Час

відправлення

Час

прибуття

Періодичність

виконання

перевезень

(сезонний,

у певні дні

тижня тощо)

Категорія,

клас ТЗ

47

25/2656-

25/2657

Костянтинівка (ЗА
вул. Правобережна) – Яцьківка (ЗА)

106

7-20

15-35

10-15

18-30

постійно

М3ІІ

48

25/2881-25/2882

25/2883-25/2884

Мирноград (АС Світлий) – Слов’янськ (АС)

102

7-00

14-00

11-00

17-05

9-35

16-35

13-25

19-40

постійно

М3ІІ

49

6075/6076

Слов’янськ (АС) – Маріуполь (АС)

300

6-15

13-55

12-25

20-05

постійно

М3ІІ

50

1173/1174

1177/1178

Краматорськ (АС) – Новодонецьке (ЗА)

77

8-00

14-00

10-50

16-25

10-00

15-55

12-49

18-15

постійно

М2А

51

6065/6066

Святогірськ (АС) - Маріуполь (АС)

330

8-25

14-40

16-10

21-55

постійно

М3ІІ

52

25/2545-

25/2546

Курахове (АС) – Бахмут (АС) – Святогірськ (АС)

220

7-15

13-30

12-25

19-15

постійно

М3ІІ

53

5929/5930

5931/5932

Селидове (ЗА) – Слов’янськ (АС)

123

4-55

13-32

10-30

17-15

8-05

16-50

13-27

20-15

постійно

М3ІІ

54

25/1081-25/1082

25/1083-25/1084

Слов’янськ (АС) – Білозерське (ЗА)

107

6-10

12-50

8-45

16-10

8-30

15-25

11-15

18-55

постійно

М2А

55

25/494-25/495

25/496-25/497

25/498-25/499

Краматорськ (АС) – Самарські Ставки (ЗА)

53

6-50

9-50

13-50

7-50

11-50

15-50

7-45

11-15

15-15

9-00

13-45

17-45

У певні дні:

п’ятниця, субота, неділя

М2А

56

1353/1354

1355/1356

Дружківка (ЗА вул. О. Тихого ) – Добропілля (АС)

63

6-15

11-30

8-40

13-55

8-05

13-20

10-30

15-45

постійно

М3ІІ

57

4044/4045

4046/4047

Слов’янськ (АС) – Лозове (ЗА)

62

4-25

12-00

6-30

15-20

6-05

13-41

8-11

17-01

постійно

М3ІІ

58

25/2607-25/2608

25/2609-25/2610

25/2611-25/2612

Торське (ЗА) – Святогірськ (АС)

51,5

5-55

10-55

14-55

8-20

12-50

17-20

7-30

12-30

16-30

9-53

14-23

18-53

постійно

М2А

59

25/2613-25/2614

25/2615

Лиман (АС) – Лозове (ЗА) –
Лиман (АС)

78,2

4-40

10-40

14-40

-

6-44

12-44

16-44

-

постійно

М2А

60

25/2601-25/2602

25/2603-25/2604

25/2605-25/2606

Зелений Клин (ЗА) – Лиман (АС) -
Краматорськ (АС)

51,7

6-40

11-10

15-50

10-00

13-30

17-20

8-00

12-30

17-10

11-20

14-50

18-40

постійно

М2А

61+

25/2565-

25/2566

Авдіївка (ЗА маг. «Посмішка») – Покровськ (ЗА вул. Захисників України)

74

8-50

14-20

10-30

16-00

постійно

М3ІІ

25/2567-25/2568

74

11-30

15-50

13-10

17-30

постійно

М3ІІ

25/2935-25/2936

74

10-20

15-05

12-00

16-45

постійно

М3ІІ

62+

25/2559-

25/2560

74

5-50

9-40

7-30

11-20

постійно

М3ІІ

25/2561-25/2562

74

6-50

11-05

8-30

12-45

постійно

М3ІІ

25/2563

25/2564

Захисників74

7-30

12-50

9-10

14-30

постійно

М3ІІ

25/2933-25/2934

74

6-30

11-20

8-10

13-00

постійно

М3ІІ

63

815/816

Велика Новосілка (ЗА вул. Пушкіна)-
Маріуполь (АС)

160

7-00

14-30

11-40

18-50

постійно

М3ІІ

64

25/55-25/56

25/57-25/58

Селидове (ЗА вул. К.Маркса) -  
Велика Новосілка (ЗА вул. Пушкіна)

87

6-40

14-05

9-45

17-05

8-52

16-17

11-46

19-06

постійно

М3ІІ

65

5404/5405

5406/5407

5408/5409

Слов’янськ (АС) – Добропілля (АС)

71

5-00

9-25

14-05

7-00

11-50

17-30

6-35

11-00

15-40

8-32

13-30

19-00

постійно

М2А

66

5367/5368

5369/5370

Слов’янськ (АС) - Покровськ (ЗА  вул. Захисників України))

109

6-55

14-30

10-40

17-35

9-25

17-05

13-15

20-10

постійно

М3ІІ

67

5473/5474

5475/5476

Слов’янськ (АС) -  Покровськ (ЗА           вул.  Захисників України) через Добропілля

103

5-55

12-50

9-05

16-00

8-20

15-13

11-30

18-30

постійно

М3ІІ

68

1211/1212

1213/1214

Білицьке (ЗА) – Краматорськ (АС)

84

5-30

12-30

9-25

16-20

7-56

15-00

11-55

18-52

постійно

М3ІІ

69

1119/1120

Мар′ївка (ЗА) – Краматорськ (АС)

90

6-20

12-38

9-25

15-34

постійно

М3ІІ

70

1837-1838

1839-1840

Златоустівка (ЗА) –
Маріуполь (ЗА Іллічівський ринок)

70

5-10

13-00

10-30

16-30

7-20

15-10

12-25

18-30

постійно

М3ІІІ

71

4630-4631

4632-4633

Волноваха (АС) - Маріуполь (ЗА Іллічівський ринок) через Донське

78

4-25

12-30

9-00

16-00

6-30

14-35

11-02

17-59

постійно

М3ІІ

72

25/984-25/985

6171/6172

Волноваха (АС) -  Маріуполь (АС)

89

6-45

16-15

11-40

19-30

8-50

18-25

13-50

21-50

постійно

М3ІІІ

73

25/2879-25/2880

Вугледар (АС) – Маріуполь (АС)

187

6-15

15-30

10-50

20-38

постійно

М3ІІ

74

25/2534-25/2535

Вугледар (АС) – Святогірськ (АС)

243

7-10

14-15

12-50

19-50

постійно

М3ІІ

75

25/2869-25/2870

25/2871-25/2872

Вугледар (АС) – Покровськ  
(ЗА зал. вокзал)

103

5-50

11-50

8-30

14-50

8-10

14-10

10-50

17-10

постійно

М3ІІ

76

25/2779-25/2780

Селидове (ЗА) – Урзуф (ЗА) через Юріївку

226

5-00

15-25

9-15

19-35

постійно

М3ІІ

77

25/2841-25/2842

Слов’янськ (АС) – Урзуф (ЗА)

356

6-30

15-45

13-35

23-05

постійно

М3ІІ

78

25/2961-25/2962

25/2963-25/2964

Красна Поляна (ЗА) – Курахове (АС)

103

5-30

13-40

9-50

16-20

8-13

15-08

11-18

18-42

постійно

М3ІІ

 Організатор проведення конкурсу: Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької облдержадміністрації (далі – Організатор).

Конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських (крім внутрішньорайонних) внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування в Донецькій області (далі – Конкурс), проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами) (далі – Порядок).

Умовні позначення: Номер об’єкту із знаком «+» - об'єднані маршрути в один об'єкт конкурсу, АС – автостанція, ЗА – зупинка автобуса.

Згідно пункту 10 Порядку, Організатор встановлює вимогу щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає приміські (приміській) внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості 35 відсотків відносно кількості транспортних засобів, які подані перевізником – претендентом до участі в конкурсі на кожен об’єкт конкурсу окремо.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок.

Перевізникам - претендентам, які прийматимуть участь у Конкурсі обов'язковим є наявність у документах для участі у конкурсі згоди у формі заяви довільної форми, щодо встановлення GPS - модулів на транспортні засоби, які заявлені на конкурс, у тому числі резервні, а також їх підключення після проведення Конкурсу до системи GPS, моніторингу та диспетчерського контролю роботи автобусів на маршрутах.

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, з урахуванням мінімальної кількості автобусів для виконання рейсів та місць для сидіння пасажирів (загальної пасажиромісткості), зазначених для кожного об’єкту конкурсу, згідно із вимогами Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку України від 12.04.2007 № 285, допускається використання автобусів наступного класу: на міжміських маршрутах протяжністю до 150 км - автобусів категорій М2 та М3, класу – А, В, ІІ, ІІІ; на міжміських маршрутах  протяжністю понад 150 км - категорій М3, класу, класу – В, ІІ, ІІІ; на приміських маршрутах – категорії М2, М3 класу А, В, І. ІІ. ІІІ з урахуванням характеристики кожного об’єкту конкурсу.

Рекомендований клас комфортності автобусів: до 150 км - *, від 150 до 500 км - **.

Транспортні засоби, які пропонується перевізниками-претендентами для використання на автобусному маршруті, повинні відповідати екологічній категорії не нижче Євро – 2.

Транспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву на автобусному маршруті, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних транспортних засобів, з урахуванням характеристики об’єкту конкурсу.

Видача бланків, одержання необхідної інформації про об’єкти Конкурсу та прийом документів здійснюється в департаменті розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації з 07.11.2018 в робочі дні тижня з 9-00 до 16-00, перерва з 13-00 до 14-00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна, 11.

Телефон для довідок: 0509472473, Е-mail: obltrans-2017@ukr.net. Кінцевий строк для подачі документів 06.12.2018. Документи, які надійшли до Організатора після встановленого строку, не розглядаються.

Засідання конкурсного комітету відбудеться 27.12.2018 за адресою: м. Краматорськ, вул. Академічна, 11.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 № 1085 (із змінами) передбачено Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. В конкурсі на приміському і міжміському автобусному маршруті загального користування можуть брати участь перевізники, які перереєстровані на території підконтрольній органам державної влади або які сплачують податки та збори до бюджету України.

Інші новини за темою