портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Опубліковано 29 листопада 2019 року, 11:25 , Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

27 листопада 2019 р в м. Краматорськ відбулось засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Члени конкурсної комісії затвердили регламент роботи конкурсної комісії (додається) та визначили програми, які було допущено до другого етапу обласного конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених  інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020  році.

Також було визначено дату проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій - 11 грудня 2019 року о 13.00 в м.Краматорськ, вул. О.Тихого, буд.6.