0-800-507-506, 0954633565

315 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року

Опубліковано 01 вересня 2022 року, 11:21 , Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання

315 нагород вибороли спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року, з них 5 – минулого тижня, повідомляє Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У річній скарбничці області 147 золотих, 107 срібних,   61 бронзова медалі.

Олімпійці здобули 197 нагород, неолімпійці – 95 нагород, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 23 нагороди.

Протягом тижня, з 22 по 28 серпня поточного року, представники Донеччини вибороли 5 медалей на міжнародних змаганнях, з яких 3 золоті та 2 бронзові. Визначні результати атлети показали в трьох видах спорту

На чемпіонаті світу зі скелелазіння, місцем проведення якого з 22 по 31 серпня став американський Даллас, спортсменка Донецької області Ксенія Горєлова, яка на даний час представляє Краматорськ, виграла змагання в дисципліні «швидкість» серед молоді.

Представник Лиманської громади Олексій Іванько на Кубку світу з радіоспорту (спортивна радіопеленгація), що пройшов 24-27 серпня в болгарському місті Боровець, став двічі переможцем в категорії М21 – у видах спринт та фоксоринг.

Спортсменки з міста Краматорськ Аліна Єфіменкова і Катерина Рак здобули бронзові медалі в категорії «WY» серед молоді на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування (рогейн, 24 години), що відбувся 24-28 серпня в Чехії.