портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Безпекова ситуація: перед навчальним роком на Донеччині обстежено більшість закладів освіти

Опубліковано 25 серпня 2022 року, 13:22

І про безпекову ситуацію у закладах освіти Донеччини йшла мова на брифінгу директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Сідашевої

Хоча станом на сьогодні вже відомо, що початок нового навчального року в області буде тільки в дистанційному форматі, по всіх громадах були створені комісії з безпекової ситуації, які провели відповідні обстеження закладів освіти щодо наявності укриттів та захисних споруд.

- По території області ми вже обстежили 136 із можливих 159 закладів, тобто 85,5%, - повідомила  Тетяна Володимирівна.

Наприклад, у восьми закладах повністю готові і отримали позитивний висновок споруди захисту. У низці закладів є умови, які ще треба виконати у разі початку офлайн-навчання.

Щодо закладів, у яких немає можливості використовувати власні захисні споруди, проведено обстеження відстані, на якій можливо їх влаштувати або використовувати.

Всі ці питання опрацьовуються в тісному контакті  з працівниками поліції та ДСНС.

Відповідно, у разі позитивних змін ситуації на Донеччині, може бути розглянуте питання впровадження або офлайн, або змішаної форми навчання.

- Ми віримо в Збройні Сили України, віримо в нашу перемогу - і тому такі діїї на сьогодні теж проводимо, - наголошує Тетяна Сідашева.