18 учнів Комарської громади побували в екскурсійній подорожі «Таємниці Волині та Галичини». Програму подорожі розробили педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру, у якому навчаються діти, фінансову підтримку забезпечила Комарська сільська військова адміністрація.
Кожен день подорожі був насиченим і цікавим. Діти відвідали Львівську, Тернопільську, Рівненську та Волинську області, ознайомились із цікавими місцями, досліджували особливості рослинного і тваринного світу, назбирали цікавий матеріал для майбутніх дослідницьких робіт. Юні мандрівники побували у старовинних замках, побачили загадковий Тараканівський форт, Тунель Кохання, покатались на пароплаві Тернопільським ставом, відвідали місце сили – Підкамінь, завітали до легендарного історичного навчального закладу – Острозької академії та палацу князів Острозьких.
Неймовірні враження, психологічна й соціальна реабілітація, бурхливі емоції, живе спілкування з друзями, дослідження природи та історії України – неможливо переоцінити важливість таких подорожей для дітей з прифронтової громади.
![](/storage/app/thumbnails/499/859/26b/dity-mandry-osv-20-06-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/050/adf/999/dity-mandry-osv-20-06-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a80/983/db4/dity-mandry-osv-20-06-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/572/43b/c6a/dity-mandry-osv-20-06-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/df9/1a5/5fc/dity-mandry-osv-20-06-6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f3c/9bc/7a0/dity-mandry-osv-20-06-7_820x360.jpg)