портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Донеччина отримала спецтехніку від міжнародних донорів

Опубліковано 14 листопада 2023 року, 17:41

Сьогодні Надзвичайний і повноважний Посол США в Україні Бріджит Е. Брінк у присутності Віце-прем’єр-міністерки - міністерки з питань реінтеграції ТОТ України Ірини Верещук, очільників областей і громад та міжнародних партнерів передала важку техніку, зокрема екскаватори-навантажувачі та гусеничні екскаватори, представникам областей, що знаходяться на лінії зіткнення.

Ключі від спецтехніки отримуав в.о. голови Донецької ОВА Ігор Мороз.

Призначена для Донецької області техніка буде негайно розподілена на три підрозділи ОКП «Компанія «Вода Донбасу» в містах Селидове, Покровськ і Мирноград. Два екскаватори Backhoe loader JCB 4CX Sitemaster та гусеничний екскаватор Crawler JCB JS 305 LC, отримані сьогодні Донеччиною, є важливими засобами для ліквідації наслідків ворожих ракетних та артилерійських обстрілів критичної інфраструктури, а саме системи водопостачання та водовідведення. Вони слугуватимуть під час розчищення завалів, допомоги прифронтовим селам і містам, де це можливо, у проведенні процесів відновлення. 

«Підтримка, надана Донецькій, Харківській, Херсонській, Запорізькій, Луганській областям є частиною значної допомоги USAID з відновлення та реконструкції України. Для всіх присутніх було важливим сьогодні почути від пані Брінк, що Уряд Сполучених Штатів Америки налаштований на сприяння прифронтовим громадам у відновленні, протистоянні російській агресії та сприянні економічному відновленню України», – зазначив в.о. голови Донецької обласної військової адміністрації.

Ця допомога надається через Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), який спрямований на зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та Урядом у східній та південній частинах України через покращення надання послуг, більш відповідальне управління та активізацію участі громадян.

Ігор Мороз щиро подякував Уряду Сполучених Штатів Америки, Надзвичайному і повноважному Послу США в Україні Бріджит Е. Брінк, USAID, Віце-прем’єр-міністерці - міністерці з питань реінтеграції ТОТ України Ірині Верещук та всім причетним за надану техніку, яка дозволить комунальникам ефективно виконувати свої задачі з підтримки життєдіяльності області.