портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Евакуація, боротьба з корупцією, готовність до зими: про це і не тільки йшлося на брифінгу Ігоря Мороза

Опубліковано 13 жовтня 2023 року, 22:59

13 жовтня відбувся брифінг виконуючого обов'язки голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігоря Мороза.  Він докладно розповів про оперативну ситуацію в області на сьогоднішній день, вкотре звернув увагу на необхідність евакуації цивільного населення, розповів про обов`язкову евакуацію дітей з низки громад, закликав мешканців області скористатися можливістю та виїжджати в більш безпечні регіони країни, нагадавши, що перебування в Донецькій області є небезпечним.

Наголосивши, що одне із важливих питань для держави та Донеччини в умовах воєнного стану – це протидія корупції та зловживанню службовим становищем, Ігор Мороз звернув увагу всіх керівників на те, що на війні не може бути подвійних стандартів, і розповів  про створення і напрямки діяльності робочої групи "Прозорість та підзвітність".

Відповідаючи на питання журналістів. очільник області розповів про хід розмінування території Донеччини та допомогу малозабезпеченим людям напередодні опалювального сезону, ситуацію з водопостачанням та реалізацію програми єВідновлення, масштаби та напрямки евакуації та готовність області до зими тощо.

Повний відеозапис брифінгу Ігоря Мороза дивіться нижче: