Фахівці комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» проводять аварійно-відновлювальні роботи на пошкодженій ділянці магістрального водоводу Другого донецького водопроводу діаметром 1400 мм.
Пошкодження водоводу виявили сьогодні о 02:30. Наразі припинено подачу води в міста Дружківка, Костянтинівка і селище Щербинівка (м. Торецьк), скорочена подача води в Слов'янськ і Краматорськ.
З ранку працівники «Води Донбасу» відкачали воду та проводили земельні роботи з влаштування робочого котловану. О 13:30 вони приступили безпосередньо до зварювальних робіт, які орієнтовно будуть завершені до 21 години.
Після завершення аварійно-відновлювальних робіт почнеться заповнення водоводу.
Нагадаємо, Другий донецький водопровід - головне джерело водопостачання для міст: Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також прилеглих сіл і селищ. 20 км цього водопроводу знаходиться в аварійному стані і потребує заміни.
![](/storage/app/thumbnails/bad/403/c0c/02_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fb0/391/dce/WhatsApp Image 2020-08-12 at 13.47.44_820x360.jpg)