серед нормативних актів

І знову золото та бронза: ще дві нагороди принесли збірній України спортсмени з Донеччини на Всесвітніх іграх

Опубліковано 11 липня 2022 року, 12:21

Ще дві нагороди принесли національній команді України спортсмени з Донеччини на Всесвітніх іграх.

Олексій Бичков став чемпіоном у триборстві з пауерліфтингу у надважкій ваговій категорії.

А Олександр Вересюк здобув бронзу в сумо в абсолютній ваговій категорії.

У різних дисциплінах з пауерліфтингу українська команда на Всесвітніх іграх виборола 7 медалей, 4 з яких принесли спортсмени Донеччини: 2 золота і 2 бронзи.

У загальному медальному заліку наша команда зараз посідає третє місце з 22 медалями, поступаючись тільки Німеччині та Колумбії.

Нагадаємо, напередодні пауерліфтери з Донеччини вже здобували за один день змагань золоту та бронзову медалі, загалом від Донецької області до складу національної команди України на Всесвітніх іграх увійшло 9 атлетів,  а  пауерліфтерка з Дружківки Анастасія Дерев’янко  здобула для України першу медаль Всесвітніх ігор у США.