портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Міжнародна агропромислова виставка AgroExpo-2021

Опубліковано 17 вересня 2021 року, 16:56 , Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації

Запрошуємо агровиробників Донеччини долучитися до Міжнародної агропромислової виставки AgroExpo-2021, яка відбудеться з 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький.

Головними тематичними розділами цьогорічного заходу є тваринництво, рослинництво, транспорт і спецтехніка, тара і упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія і переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

Під час Виставки "AgroExpo" проходитиме "Покровський ярмарок", у рамках якого відвідувачі матимуть можливість ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

Більш детальна інформація про Виставку "AgroExpo" розміщена на вебсайті: www.ukragroexpo.com.

Для реєстрації участі необхідно повідомити до 21 вересня 2021 року на e-mail: invest@economika.kr-admin.gov.ua або за тел. (0522) 32 13 96.