Критичне мислення займає друге місце в ТОР- 10 компетенцій майбутнього! Сучасний світ вимагає від людини розвитку цієї навички, бо без неї не можливо орієнтуватися в безперервному інформаційному потоці сьогодення.
Саме тому цій темі була присвячена друга зустріч учасників проекту «7 Вершин», яка відбулась з 23-25 в м. Святогірськ. Учасники не тільки познайомились з поняттям критичного мислення, а й опанували методики з його розвитку, дізнались про помилки та викривлення нашого мислення, а на завершення змогли опанувати інтелектуальну гру «Дебати», як інструмент розвитку критичного мислення, та спробували свої сили в ній, під час турніру. В зустрічі прийняли участь 22 учасника з 9 населених пунктів Донецької області.
Метою проекту "7 Вершин" є розвиток організаційних здібностей активної молоді Донеччини віком від 15 до 17 років. Цього року організатори заходу вирішили зфокусувалися на компетенціях майбутнього, бо в сучасному світі без розвитку цих навичок дуже складно бути дійсно продуктивним.
Організаторами заходу виступив КПНЗ "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр" за підтримки департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької ОДА.
![](/storage/app/thumbnails/c4d/91d/baf/5bfe85cc4d6ff203908669_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7e9/dd0/23a/5bfe85cc4acd8318343929_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6c4/387/d99/5bfe85ccbec14048885007_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c4/60c/bac/5bfe85ccc8b54424174739_820x360.jpg)