На Донеччині вже розпочалися жнива. Актуальним є питання і мінної безпеки у сільгоспугіддях.
Питанням безпеки аграріїв було приділено особливу увагу на нещодавній нараді, яку провів начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко щодо збору врожаю ранніх зернових,
Небезпечна складова пов’язана і з вибухонебезпечними предметами, тому необхідно вживати вичерпних заходів щодо збереження життя працівників при збиранні врожаю,
![](/storage/app/thumbnails/d29/fc1/0fc/68118b6a-3073-40d2-8dc9-d4b9b5c1aba5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d75/645/28e/a3cea59c-457b-4428-9859-e32e1f6ad99e_820x360_820x360.jpg)