Наразі у СОЦСР «Смарагдове місто», що розташоване в мальовничому с. Оринин Хмельницької області, відпочивають та оздоровлюються 126 учнів закладів освіти Донеччини. Програма зміни насичена творчими конкурсами, спортивними естафетами та екскурсіями. Однією з яскравих подій став конкурс інсценівок «Світ навиворіт», під час якого діти презентували культуру, традиції та цікаві факти про країни світу: Індію, Кенію, Іспанію й Об’єднані Арабські Емірати.
Діти відвідали одну з найстаріших і найвідоміших фортець в Україні – Хотинську фортецю, розташовану на річці Дністер, а також відвідали найбільший в Україні реабілітаційний центр для диких тварин – «Парк хижаків АРДЕН». Особливо запам'ятався вихованцям пікнік на природі. Свіже повітря, чудові краєвиди разом із смачною їжею в дружній компанії – приємне дозвілля в літню пору!
Цікавий і насичений відпочинок у «Смарагдовому місті» триває. Бажаємо дітям незабутніх вражень!
![](/storage/app/thumbnails/d62/2b7/6a5/13-07-104683_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2f9/24a/9a9/13-07-14093_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e41/711/dd7/13-07-13486_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/280/6d4/061/13-07-1483_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f74/ce8/557/13-07-15680_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be6/98f/c76/13-07-17_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7b4/5cc/5af/13-07-19_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/10d/52e/a6f/13-07-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d4d/0c6/edc/13-07-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/01b/674/ae8/13-07-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1b6/08d/e00/13-07-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7c8/82e/c97/13-07-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/386/d26/853/13-07-6_820x360.jpg)