портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павло Кириленко: Ми надаємо змогу всім охочим безкоштовно виїхати з Донеччини, евакуація – це найбільш розумний і відповідальний вихід

Опубліковано 12 квітня 2023 року, 18:39

- З першого дня повномасштабного вторгнення триває евакуація цивільних з Донеччини – за цей час понад 1,1 мільйона людей скористалися можливістю виїхати до більш безпечних регіонів України, нагадав начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук". 

Уся Донецька область потерпає від обстрілів російської окупаційної армії, яка регулярно використовує усе, що має на озброєнні, проти мирного населення – з 24 лютого 2022 року в області не було жодного (!) дня без загиблих чи поранених. Саме тому евакуація – це найбільш розумний і відповідальний вихід.

- Ми надаємо змогу всім охочим безкоштовно виїхати з Донеччини, у тому числі й уразливим категоріям населення: літнім людям, особам з інвалідністю та лежачим хворим. Для цього створені всі умови. Кожен, хто евакуюється, отримує у нових громадах допомогу і підтримку. Нікого не кидають напризволяще! - зазначає очільник області. - Система працює злагоджено: переселенців з Донеччини вже організовано прийняли декілька областей, зараз триває евакуація до Житомирщини. Розумію, що наближається літо, а з ним і зростатиме бажання повернутися додому. Але цього робити аж ніяк не можна! Росіяни досі залишаються на нашій землі, досі обстрілюють область, досі щодня вбивають і ранять місцевих. Туга за домом не варта тих ризиків, які несе із собою повернення. Чим менше цивільних залишатиметься в регіоні, тим легше і спокійніше військовим буде робити свою роботу. А вже після перемоги всі повернемось і все відбудуємо!

#Евакуація_рятує_життя