Питання прийдешньої зими на Донеччині обговорили із представниками міжнародних організацій, повідомляє начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
- Наші партнери з ООН та її профільних підрозділів, з USAID, Міжнародного комітету Червоного хреста, Міжнародної організації з міграції та організації «Людина в біді» мають рішучий намір підтримати нас у цю зиму — найтяжчу за всі роки незалежності, - зазначає очільник області. - Розповів, що для нас зараз ключовими є три питання: забезпечення гідних умов життя для тих, хто залишиться в області; забезпечити роботу органів державної влади в евакуації та підтримувати переселенців з Донеччини, які оселилися в інших регіонах України.
Перед областю стоять серйозні виклики в контексті постачання муніципальних послуг: передусім опалення, а також електрики, води та газу. Ми з урядом системно працюємо над вирішенням цих проблем, однак підтримка міжнародних організацій може значно прискорити процес. Вірю, що разом ми успішно подолаємо всі труднощі.
- На жаль, в силу воєнної ситуації в області і кількості задач, які потрібно вирішувати щоденно, останнім часом маю небагато зустрічей з нашими міжнародними партнерами, - додає Павло Кириленко. - Але від цього не є меншою моя їм вдячність - за підтримку України і Донеччини зокрема. Усі ми працюємо на нашу спільну перемогу, намагаючись якомога повніше захистити й зберегти життя наших людей. Дякую міжнародникам за те, що вони завжди поруч із нами на цьому шляху.
![](/storage/app/thumbnails/7ad/bba/e94/304955924_621743706174854_4578205546573981571_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bc1/312/ea4/304970158_621743496174875_230538551837757778_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7bc/d11/2aa/305202316_621743609508197_6702513229525372612_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0f5/56d/510/305407295_621743832841508_3504086372509453122_n_820x360.jpg)