портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Павло Кириленко - про евакуацію: Готові до непопулярних дій, щоб врятувати життя та здоров'я наших співгромадян

Опубліковано 27 липня 2022 року, 17:12

Про організацію наступного етапу евакуації говорили сьогодні на нараді під головуванням міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, повідомив начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук .

Переселенців з Донеччини організовано готові приймати в усіх областях України, найбільше можливостей для цього мають Кіровоградська,  Житомирська,  Рівненська,  Волинська та Тернопільська.

- Евакуація триває з найпершого дня повномасштабного російського вторгнення, і станом на зараз абсолютна більшість людей вже покинула Донеччину. Однак на нас чекає опалювальний сезон без газу, а це означає нові виклики — в області має залишитися якнайменше людей, - наголошує очільник області. - На наступному етапі евакуації з області передусім мають виїхати діти з їхніми батьками чи опікунами.  Розуміємо, що евакуація - це стрес і вихід із зони комфорту, а отже неодмінно зростатиме невдоволення. Передбачаємо, що ці настрої може використовувати ворог, однак готові до непопулярних дій, щоб врятувати життя та здоров'я наших співгромадян.

Всі, хто покине Донецьку область, будуть отримувати переселенські виплати.

- Будемо супроводжувати людей на всіх етапах евакуації: від посадки в автобус до розселення на новому місці.  Діятимемо виключно в межах законодавства. Паралельно продовжимо працювати над нормативним оформленням процесу. Маємо діяти  жорстко, щоб досягти результату, - додав Павло Кириленко.

Інші новини за темою