Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко під час робочої поїздки до Маріуполя оглянув кілька об'єктів, які ремонтуються коштом обласного бюджету - корпус дитячої хірургії КЗ "Маріупольське територіальне медичне об'єднання здоров'я матері і дитини", обласну лікарню інтенсивного лікування, а також вже відновлену школу номер 66.
«Роботи у лікарнях тривають інтенсивно і вже невдовзі будуть завершені.
Дитячу хірургію ремонтуємо капітально - від старої будівлі лишили лише стіни, та й ті довелося зміцнювати. Щойно завершиться ремонт, відділення буде обладнане новим медичним устаткуванням, частину необхідного, до речі, вже придбали», - наголосив Павло Кириленко.
Така ж ситуація і в обласній лікарні: будівля вже повністю утеплена, завершують внутрішні ремонтні роботи, частина придбаного обладнання вже застосовується, оскільки навіть попри ремонт, лікарня ні на день не припиняла своєї роботи.
«Порадувала 66-та школа. І не лише зовнішнім виглядом, а перш за все результатами - 6 місце по області у рейтингу за рівнем успішності ЗНО. Хоча, переконаний, що школа має потенціал для покращення і цього результату», - підкреслив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/921/429/f81/70217774_526296658119426_1943117550594293760_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e06/c60/381/70947926_526296484786110_6765692884231389184_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d89/2bc/485/71075779_526296851452740_4504715640262623232_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/481/286/ae0/71032676_526296898119402_383198807510220800_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d0c/d2b/d22/71022735_526296568119435_147365821188931584_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f02/3cf/386/71108242_526296424786116_1120730059003396096_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/78c/8e3/80d/71147146_526296491452776_2115083552885309440_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e9b/5f1/a7e/71092616_526296301452795_741919015852572672_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dab/a75/30d/71188116_526296618119430_5568776384639139840_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/485/75c/ae8/71189652_526296891452736_8979993123706896384_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/951/c2e/b59/71201885_526296358119456_766161335984586752_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f0a/6d1/276/71169040_526296321452793_5147641544047591424_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/766/6bc/d81/71115652_526296308119461_8848287736826691584_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/23f/b8f/2b8/71495630_526296544786104_4804349339268808704_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/61f/1a7/aff/71187573_526296578119434_1934300914743508992_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/03e/af9/ecb/71637069_526296751452750_7968589314034499584_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/102/68c/a91/71328919_526296698119422_1972930984475099136_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/279/1f1/80a/71766561_526296801452745_1755546987224104960_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/18b/69c/e07/71537303_526296738119418_3701088312417583104_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dfb/d14/1ef/71815286_526296368119455_7446051038613733376_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8b2/e9a/ff4/71298220_526296818119410_6746075496552857600_o_820x360.jpg)