Департамент соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації провів 31 травня онлайновий семінар з метою підвищення кваліфікації з питань соціального захисту представників управлінь соціального захисту населення міських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій, структурних підрозділів соціального захисту населення міських, сільських, селищних рад територіальних громад.
На семінарі розглядалися питання на теми:
- порядок оформлення до інтернатних закладів системи соціального захисту населення області людей похилого віку, осіб та дітей з інвалідністю;
- надання державної допомоги;
- надання житлових субсидій населенню з травня 2021 року;
- надання пільг.
Участь у семінарі взяли понад 70 представників органів місцевого самоврядування.
![](/storage/app/thumbnails/c4b/b4f/476/1-13_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/38e/f5e/0e4/3-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c5b/4f9/1d2/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b8f/536/b0a/2-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b04/bc8/0d2/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d3/185/fd8/6_820x360.jpg)