портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Святий Миколай завітав до Освітнього хабу «Донеччина»

Опубліковано 06 грудня 2023 року, 15:06 , Департамент освіти і науки облдержадміністрації

До Освітнього хабу «Донеччина» 5 грудня до Дня Святого Миколая Центром наступності освіти проведено розважальну програму «Миколай, Миколай, ти до нас завітай». Учасниками заходу стали біля 60 дітей дошкільного та шкільного віку Донецької області, які тимчасово перебувають у м. Києві.

 Захід проводився у формі квесту. Учасники відвідали станції-локації  «З’єдналочка», «Шифрувальник», «Відгадайка», «Сніжколови», «Знайди та покажи», де треба було продемонструвати командну роботу, вправність, кмітливість, винахідливість. На локації «Майстерня «Миколайчики» команди виготовляли вироби, які залишились їм на згадку.

Як відомо, Миколай приходить до тих, хто гарно поводився та робив добрі справи. По завершенню квесту діти  взяли участь у грі «Добрі справи». Миколай, який чув про всі добрі справи, завітав до дітей і відзначив їхні досягнення подарунками.

Також на свято завітав заслужений артист України, режисер, письменник, сценарист та продюсер Віктор Андрієнко. Усі присутні мали змогу поспілкуватись та сфотографуватись з відомим актором та письменником, який подарував дітям свої книжки та особисто кожному підписав на згадку про приємне спілкування.

У межах заходу для батьків розпочала роботу фотовиставка до Дня Збройних Сил України «Фронтова памʼять». Представник Громадської спілки «Всеукраїнська фундація «Шлях нескорених» долучився до привітання присутніх зі святами  та презентував виставку, що представлена світлинами, зробленими захисниками з фронту.  Метою виставки є збереження фронтової пам’яті, відображення війни очима бійців, які на передовій захищають нашу країну.

Дружня атмосфера свята, цікаві завдання та подарунки залишаться у спогадах учасників заходу до наступного Дня Святого Миколая.