портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Триатлети Донеччини здобули десять нагород на відкритому чемпіонаті Болгарії

Опубліковано 02 серпня 2022 року, 12:55 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

В умовах російської збройної агресії проти України свій фронт продовжують тримати спортсмени Донецької області з триатлону, тренуючись за кордоном і виступаючи на міжнародних змаганнях. 30-31 липня наші триатлети вкотре успішно представили місто Слов’янськ, Донецьку область та Україну – цього разу вони тріумфували на відкритому чемпіонаті Болгарії на олімпійській дистанції та в естафеті-мікст у Пловдиві. Вихованці тренерів Георгія та Ольги Драгулян здобули 10 нагород: вісім у особистому заліку та дві в естафеті-мікст, повідомляє Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

За підсумками змагань серед жінок увесь п’єдестал був українським: «золото» отримала Маргарита Крилова, «срібло» – Варвара Мухіна, «бронзу» – Вероніка Горобець. Серед чоловіків другим став Мирон Бойко, п’ятим – Іван Шевченко, сьомим – Максим Стародубцев.

У змаганнях серед юніорок впевнену перемогу виборола Олександра Заровна. Іван Ткаченко був першим серед юніорів. Усі вісім вищезазначених триатлетів – представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Вихованці Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки змагалися в молодших вікових категоріях. Захар Цівковський серед кадетів піднявся на першу сходинку п’єдесталу – це сьома поспіль перемога спортсмена в серії стартів цього сезону. Олександр Потрубач здобув «бронзу» серед юнаків. П’ятим серед кадетів став Данило Драгулян.

У змаганнях з естафети-мікст було представлено дві команди від України. Перша в складі Мирона Бойка, Івана Шевченка, Маргарити Крилової та Олександри Заровної виборола «золото». А володарем «срібла» стала наша друга команда, до якої увійшли Іван Ткаченко, Максим Стародубцев, Вероніка Горобець і Варвара Мухіна.

Свої перемоги спортсмени присвятили Україні та рідній Донеччині. Президент Федерації триатлону Болгарії і мер міста Пловдив особисто привітали українських атлетів з перемогами й подякували за яскравий виступ.

За матеріалами Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Інші новини за темою