0 800 507 506

У четвертий день Паралімпіади у Франції спортсмени Донецької області відзначилися 2 медалями

Опубліковано 02 вересня 2024 року, 12:10 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Про це повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник обласної військової адмінінстрації Вадим Філашкін.

Всього представники Донеччини вибороли вже сім медалей для збірної України: одну золоту, три срібні та три бронзові.

Представник академічного паравеслування Роман Полянський здобув «срібло» у змаганнях одиночних човнів серед чоловіків у класі PR1M1x. Дистанцію 2000 м він подолав із часом 9 хвилин 14,47 секунд. Це третє паралімпійське досягнення в кар’єрі Полянського.

Параплавець із Маріуполя Данило Чуфаров став бронзовим призером на дистанції 100 м на спині в класі S11, показавши результат 1 хвилина 7,03 секунди. Для нього це вже шоста паралімпійська медаль.

«Вітаю паралімпійців Донеччини та їхніх наставників із яскравими здобутками! Продовжуємо разом вболівати за всю збірну України в Парижі!» - привітав наших спортсменів Вадим Філашкін.