Подальшу реалізацію проєкту щодо проведення капітального ремонту музичної школи №1 у Добропіллі обговорили учасники онлайнової наради, яка відбулась під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної сьогодні, 12 жовтня.
У нараді взяли участь представники управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації та Добропільської міської територіальної громади.
У ході наради обговорювалися умови реалізації проєкту "Музична школа №1 за адресою: Донецька область, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 103. Капітальний ремонт. Коригування" та його можливі джерела фінансування.
![](/storage/app/thumbnails/b47/755/248/8039_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ec7/f42/025/8040_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cd2/d66/6fb/IMG_8038_820x360.jpg)