портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Старо-Кримське водосховище випустили понад 4,5 тис. екземплярів білого амура

Опубліковано 12 травня 2021 року, 17:09

Відбулося зариблення Старо-Кримського водосховища (613,0 га), що розташоване на території Маріупольської міської територіальної громади.

До водойми вселено 4 670 екз. (700 кг) дворічки білого амура. Середня вага одного екземпляра риби становила 150 грамів. 

Організатором заходу з відновлення рибних ресурсів стала Громадська організація «Федерація рибальства та підводного мисливства Маріуполя».  

Контроль за процесом зариблення водних біоресурсів здійснювала Комісія з контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів у водні об’єкти, які розташовані у зоні діяльності Донецького рибоохоронного патруля.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області висловлює подяку всім учасникам робіт, пов’язаних з відтворенням та вселенням водних біоресурсів до водних об’єктів, за покращення екологічної ситуації шляхом зариблення та закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення.

Нагадуємо для того, щоб провести зариблення водойм необхідно дотримуватися чітких правил, встановлених законодавством. Довідку можна знайти тут. 

Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства, просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Донецького рибоохоронного патруля: (099) 391-10-90 або (068) 446-86-54.

Управління Державного агентства рибного господарства у Донецькій області